Raydolap

 Raydolap

Raydolap kullanılan raf yükseklikleri çok önemlidir.Bunların şekilleri de farklılık gösterdiği için arada mutlaka boşluklar kalmasına Kullanacağınız dolapta raf ölçülerine göre olmasına dikkat edin. Raflara koyduktan sonra üstte veya yan tarafta boşlukların kalması için fonksiyonel düşünülmelidir. Teknik olarak bir kazak katlandığında ne kadar bir yere ihtiyacımız olduğunu bilmeliyiz. Bu nedenle raf aralıklarını ve kutu yükseklik ve genişliklerini iyi hesaplamalısınız. neden olabilir. Raydolap Kutuların üzerine etiket veya görsellerle içinde ne oldukları konusunda bilgi verebilirsiniz.çocuk odasında kullanılan kutuların genişlikleri çok önemlidir.

Çocuğunuz hangi kutuda ne olduğunu kolayca tahmin edebiliyor değil mi? Dolabınızla ilgili herhangi bir tadilat veya değişim yapma durumunuz olmasa bile hazır askı ve dolap içi organizerlerden edinerek atıl durumda olan alanları değerlendirebilirsiniz. Duvara monte edilen bu tarz bir askı oldukça fazla yer kazanmanızı sağlayacaktır. Bunların dolap içi olanları da oldukça yaygın bir şekilde satılmakta. Kişiye ve mekana göre dolap yaptırmak en güzel karar olacaktır. Her şeyden önemlisi sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanmış olması sizin üzerine üzerine gelen elbiselerinizi düzenli bir şekle sokacaktır. Dolayısıyla daha çok mutlu olacaksınız. Kapağı açtığınızda nerede ne olduğunu düzenli bir şekilde görmüş olup daha kısa bir zamanda ne giyeceğine karar vermiş olacaksınız.

Çok fazla pantolonunuz varsa piyasada çok fonksiyonel yani kullanımı çok pratik pantolonluk aksesuarları mevcuttur. Alan olarak daha dar bir bölümü kullanılmış olup daha çok pantolonunuza yerleştirecek bir yer bulmuş olacaksınız Pantolonluk aksesuarlarında kendi aralarında farklı modelleri vardır. Üstten çamaşır askısı gibi kullanılan modeller var yandan çubuklu olanlar var Yan dan çubuklu olup üstü saat , kolye , yüzüklerinizi koyabilecek kutucuklardan oluşmuş aksesuarlarda mevcuttur. Bu aksesuarları tedarikçi firmadan alıp montajını müşteride yapabilirsiniz.Montajı gayet basit ve pratiktir. Hiç de bilmiyorsanız Kılavuzunu bakarak çözebilirsiniz. Vidalamayla işi çözebilirisiniz. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir