Kayar Kapaklı Dolap

Kayar Kapaklı Dolap

Kayar Kapaklı Dolap işe fazlalıklardan kurtulmakla başlıyoruz. Bayanların oldukça fazla bir yüzdesi, ihtiyaç duymadığı, artık kullanmadığı halde fazla kıyafetlerini, çantalarını , abiye elbiselerini saklamayı çok sever. Buna tüm bayanlar da dahil. Öncelikle işe fazlalıkları atmakla başlıyoruz. Sizin için bir Karar Ağacı hazırladım. Fikir anası ben değilim. Size çok güzel tiyolar vereceğim her şeyden önemlisi siz kararlı olmalısınız sonra zaten çorap yırtığı gibi gelecektir.

ATIN kısmını çöpe atmak olarak değil de, eğer kullanılabilecek durumdaysa başkalarına hediye etmek olarak değiştiriniz lütfen. Ya da geri dönüşüm yapmayı deneyebilirsiniz. Kayar Kapaklı Dolap Boşu boşuna gardropta bekletmenin hiçbir faydası olmayacaktır.   Neye İhtiyacınız Olduğunu Belirleyin:
Daha çok ne tür kıyafetler kullanıyorsunuz? Etek, pantalon mu yoksa elbise ağırlıklı bir tarzınız mı var? Gömlek sayınız kazak veya bluzlarınızdan, daha mı fazla? Yoksa daha mı az önce bunu düşünün  Aksesuar tercihiniz ne yönde? Daha çok kemer, takı mı kullanıyorsunuz, yoksa sayısız rengarenk fularlarınız, şapkalarınız mı var?Bunları dilerseniz bir liste haline getirin Gerekirse eline bir kalem ve kağıt alın yazmaya başlayın Bunları belirlediğinizde  tam olarak ne tür bir gardıroba ihtiyacınız olduğunu net olarak görmüş olacaksınız. Elbiselerin asılacağı daha uzun mesafeli askılar, gömlekler için yeterince askının takılabileceği bölümler, şapkalar için raflar veya duvar askılar ıiç çamaşırlar için ayrılmış bölmeli kutucuklar Neye ne kadar ihtiyacınız var ?  

Özel Ölçü Raf ve Askı Sistemleri kişiden kişiye değişmektedir. Kayar Kapaklı Dolap Giyim tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre gardırop iç dizaynını özel olarak yaptırabilirsiniz. Oturduğunuz evin mülkiyeti size aitse, yerine göre yaptırılacak özel ölçü askı ve raflar yer kazanmanızda oldukça etkili bir çözüm olur.Kullanılacak malzemelerin sağlam olmasına dikkat eteniz gerekir. Yer değişimi durumuna karşı hazır bir gardırop kullanmanız gerekiyorsa üzülmeyin. Mobilyacıların çoğu istekleriniz doğrultusunda iç dizaynı yapabilirler. İlave raf ve askıları mevcut dolaplarınıza sizin bile kolayca uygulamanız mümkün. 

Raylı çekmeceler özellikle katlayarak muhafaza ettiğiniz kot pantolonlar, kazaklar, ıvır zıvır eşyalar için idealdir. Kayar Kapaklı Dolap Hem düzenli görünüm sağlar, hem de kolayca ulaşılabilirdir.  

Aynı tip askı ve kutular hem düzenli hem de şık bir görüntü oluşturmanıza olanak tanır. Aynı dolap içinde farklı doku ve materyalden kutu ve askılarla göz yorucu ve dağınık bir görüntü oluşmasına sebep olursunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir