Armen Mimarlık 2016 yılında kurulmuştur.Her türlü mekana uyum sağlayabilecek ankastre dolap sistemleri , giyinme odaları , yatak odaları , genç odaları , çalışma odaları ,portmanto & ayakkabılık , ofis dolapları , TV duvar üniteleri , kitaplık , mutfak dolapları , banyo dolapları , çatı katı dolapları , tasarlanıp ; yaşam alanlarınızı şık ve pratik hale getirir. Evinizin komple tadilat ve dekorasyon işlerinin hizmeti tecrübeli mimar arkadaşlar  tarafından verilmektedir. Kişiye ve mekana uygun tutarlı tasarım , çağdaş ve estetik unsurlar ön plandadır.

Armen Mimarlığın ; ürettiği her ürün kullanıcısı için özel olarak tasarlanıp CNC (Bilsayar Destekli ) makinalarında  1.sınıf (E 1 Normlarında) malzemeler üretildikten sonra uzun yıllar hep birlikte çalıştığımız tecrübeli montörler tarafından montajınız yapılmaktadır.

Armen Mimarlık ; Satış öncesi ve sonrasında ‘Müşteri Memnuniyeti’ ni her şeyin önünde tutan bir hizmet felsefesiyle çalışmaktadır.

Kurulduğu ilk günden itibaren çizgisinden ödün vermeyen Armen Mimarlık tüketicisini dünya trendleriyle buluşturmayı hedeflemiştir. Fonksiyonel çözümler kaliteli ve estetik üretim , satış sonrası hizmeti ilke edinen Armen Mimarlık ; mobilya sektöründe 12 yıllık piyasa deneyimini siz değerli müşterilerimize sunmaktan her zaman gurur ve onur duyacaktır.

HİZMETLERİMİZ…

İÇ MİMARi HİZMETLER

Armen Mimarlığın tecrübeli iç mimarları zevkinize ve hayalinize uygunsize özel alternatifli çözümler önerirken , aynı zamanda bizzat mekanınızda öneriler sunarlar

SERVİS HİZMETİ

Armen Mimarlık ; montaj sonrasında müşteriden gelebilecek her türlü servis taleplerinien kısa sürede karşılamayı prensip hale getirmiştir.

TAŞIMA HİZMETİ

Armen Mimarlık ; zaman içinde gerçekleşebilecek taşıma durumlarında tecrübeli monitörekiplerimiz demonte , revizyon , nakliye ve montaj konularında hizmet vermektedir.